Modułowy system napędowy MAS:

Watt Drive oferuje kompletny program technologii napędu elektrycznego, elektronicznego i mechanicznego, zarówno w postaci pojedynczych jednostek, jak i kompletnego układu napędowego.

Oferujemy doskonale skoordynowane standardowe produkty!
Rozszerzając nasz modułowy system przekładni, jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów dzięki najnowocześniejszym technologiom WEG i falownikom.
Nasze specjalne formowanie zębów i wykończenie powierzchni gwarantują najwyższą nośność, co przekłada się na mniejsze koła zębate przy tym samym momencie obrotowym. W ten sposób możliwe są mniejsze przekładnie o doskonałym spektrum mocy.
Motoreduktory Watt Drive są naprawdę spektakularne!

Modułowy system napędowy MAS stanowi:

  • Modułowa elektronika napędowa
    z przetwornicami częstotliwości WEG do sterowania w pętli otwartej, wektorów bezczujnikowych, pętli zamkniętej, sterowania momentem i położeniem oraz różnych systemów magistrali.
  • Modułowe układy silnikowe
    w tym silniki systemowe i serwomotory oparte na modułowych koncepcjach projektowych, które można łatwo dostosować do potrzeb klienta.
  • Modułowy system zębaty
    w szczególności do serwonapędów, niski luz, cichy, kompaktowy.

Motoreduktory i przekładnie

Najwyższej jakości motoreduktory. Przekładnie i motoreduktory Watt Drive to elektromechaniczne elementy kluczowe dla niskich luzów, płynnie działających i wysoce dynamicznych układów napędowych.

Silniki

Silnik o charakterystyce 100 Hz i dowolnym napięciu na całym świecie!